Baltimax partnerių konferencija 2023

Kovo 14-21 d. vyko Baltimax partnerių konferencijos Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Iš viso dalyvavo beveik 100 partnerių iš visų miestų. Konferencijos metu partneriams pristatėme produktų atsinaujinimus, ESET planus 2023 metams, kibernetinio saugumo tendencijas ir naują sprendimą Baltimax krepšelyje.

Kibernetinio saugumo užkulisiai: kas laukia 2023 metais

Konferencijos pradžioje pardavimų inžinierius ir kibernetinio saugumo ekspertas Lukas Apynis pristatė, kokios buvo tendencijos 2022 m. Su kokiomis grėsmėmis Lietuvoje susidūrėme dažniausiai ir kokią įtaką jos turėjo verslams. Pastebėta, kad nors procentiškai fišingo atakos sumažėjo, tačiau net 90 proc. sėkmingų atakų prasideda būtent nuo sukčiavimo (fišingo) laiško. Pristatant 2023 m. tendencijas, išryškėja kelios prognozės: daugiau dėmesio skirti debesijos paslaugų spragoms, pasenusios programinės įrangos naudojimui. Dažnės tikslinės, tiekimo grandinės atakos, konfidencialių duomenų vagystės. Norint apsisaugoti Lukas rekomendavo išbandyti pažangesnius saugumo sprendimus (EDR, XDR, Sandbox), stiprinti prieigos kontrolę (MFA, PAM, Zero-Trust), pasirūpinti slaptažodžių valdymo politika, rengti fišingo simuliacijas bei nuolat edukuoti darbuotojus.

Paslaugos ir kiti atnaujinimai

Po tendencijų apžvalgos Baltimax vadovas Andrius Mickevičius partneriams pristatė saugumo sprendimų gamintojos ESET atsinaujinimus ir kryptis šiems metams. O pardavimų vadovas Tadas Pitrėnas plačiau papasakojo apie naują paslaugų krepšelį. „Paslaugos – pardavimų ateitis“, taip skambėjo pranešimas, kuriame pristatytos trys saugumo paslaugos: ESET kursai ir sertifikatai, ESET Premium palaikymas, ESET aptikimo ir reagavimo paslaugos. Paslaugų kūrimui skirtą nemažai laiko, atlikti tyrimai, norint išsiaiškinti, kas būtų aktualiausia Lietuvos rinkai. Todėl siūlomos paslaugos, kurias gali parduoti bet kuris Baltimax partneris, tinka tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. „Reikia greičio – suteiksime?“,- taip kalbėjo Tadas pristatydamas ESET Premium palaikymą.

 

Baltimax partnerių konferencija 2023

Idealus atnaujinimo procesas

Po trumpos pertraukos, partneriams gerai pažįstamas veidas Deividas Bubnelis pristatė šiek tiek statistikos apie ESET klientus bei papasakojo apie sėkmingą partnerystės formulę. „Viskas yra daug paprasčiau, nei galvojate. Svarbiausia bendradarbiavimas“, – kalbėjo Deividas. Buvo pristatytos naujos ataskaitos, kurios padės partneriams dar geriau suprasti savo klientų poreikius, laiku pateikti aktualiausius pasiūlymus ir stebėti savo augimą. Pranešimas buvo užbaigtas patarimais, kaip būtų galima uždirbti 2023 metais daugiau. „Raskite, kurie jūsų klientai dar nenaudoja ESET, o jei jau naudoja, pasiūlykite pereiti į debesį“,- patarimais dalinosi Deividas.

Atsinaujinusi Safetica ir Baltimax krepšelio naujienos

Nuo vasario 15 d. startavo Safetica 11.0 Daugiausiai Gedimino, Baltimax techninio konsultanto ir DLP eksperto, dėmesio sulaukė Safetica WEB konsolės sukūrimas. Nuo šiol vartotojai galės dar paprasčiau stebėti failų įrašus ir duomenų politikas, programų ir puslapių įrašus, patogiau valdyti bazinius nustatymus. Gediminas pateikė Safetica aplinkos evoliuciją nuo pat 2018 m. Matomi aiškūs pasikeitimai ir tai geros naujienos, nes dabar klientais dar paprasčiau galės valdyti Safetica sprendimą. Pristatytos papildomos naudos: gamintojo mokymų ir sertifikavimo platforma, nemokamas POC (proof of concept), nemokamos bandomosios licencijos.

Baltimax partnerių konferencija 2023

Baltimax partnerių konferenciją užbaigė Lukas, tik jau kalbėdamas ne apie kibernetinio saugumo tendencijas, tačiau pristatydamas atsarginių kopijų kūrimo sprendimą – Acronis. Nuo šiol visi Baltimax partneriai gali tapti Acronis Cyber Cloud (MSP) partneriu. Lukas papasakojo apie sprendimo veikimą, privalumus ir mokėjimo modelį. O pranešimą užbaigė Baltimax vadovas Andrius pateikdamas 9 priežastis kodėl verta tapti Acronis MSP partneriu. „Svarbu paminėti, kad nėra jokių sutartinių įsipareigojimų ir galite nemokamai naudotis mokymų platforma bei laikyti Acronis sertifikalus“, – dėstė Andrius.

 

Po visų pranešimų laukė smagus Kahoot! žaidimas, kuris tarsi Baltimax vizitinė kortelė. Smagus žaidimas, kuriuo dažniausiai apibendriname konferencijas.

Norime padėkoti partneriams, kurie skyrė laiko ir atvyko pasimatyti gyvai. Tikimės, kad buvo įdomu ir Jus motyvavome veikti toliau ir judėti dar spartesniu žingsniu link savo verslo tikslų įgyvendinimo.

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų albume.