Baltimax partnerių konferencija 2024 m.

Kovo 14-21 d. vyko Baltimax partnerių konferencijos Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Iš viso dalyvavo beveik 100 partnerių iš visų miestų. Konferencijos metu su partneriais pasidalinome užkulisiais, kaip tiriame kibernetinio saugumo incidentus, kolega Ramūnas Liubertas iš „NOD Baltic“ pristatė aktualiausią informaciją apie TIS2 direktyvą ir pateikė žingsnius, kurie padės pasirūpinti klientais ir palengvinti pasiruošimo kelią. Supažindinome su sprendimais, kuriuos paprasta ir patogu parduoti MSP modeliu, pristatėme naują krepšelio sprendimą ManageEngine ir atnaujinome partnerių žinias apie besikeičiančias kibernetines atakas ir ESET tobulėjančią apsaugą.

Konferencijos pradžioje Baltimax vadovas Andrius Mickevičius pasidalino įžvalgomis apie dirbtinio intelekto evoliuciją, gerąją patirtį ir keliamas grėsmes. Vis daugėja pavyzdžių, kaip dirbtinis intelektas gali būti panaudojamas ir kibernetinėms atakoms ar lengvesnėms pinigų išviliojimo iš gyventojų schemoms. Patyręs inžinierius ir kibernetinio saugumo ekspertas Lukas Apynis pristatė, su kokiais kibernetiniais incidentais susiduria įmonės Lietuvoje ir kaip vyksta kibernetinio įsilaužimo tyrimas. Lukas parodė pačius netikėčiausius scenarijus ir pateikė labai konkrečius pavyzdžius, kaip vis dažniau bandoma įsilaužti ir į iOS operacinę sistemą.
Norint apsisaugoti Lukas rekomendavo naudoti naujausias programinės įrangos versijas, įdiegti ESET apsaugą (AV, XDR, Sandbox), izoliuoti kritines sistemas nuo interneto ir reguliariai daryti ir atnaujinti atsargines failų kopijas.

MSP, paslaugos ir kiti atnaujinimai

MPS (Managed Service Provider) – tikriausiai Baltimax partneriams labai gerai žinomas trijų raidžių trumpinys. Tai lankstumas, automatizacija, integracija ir pastovios pajamos. Savo partneriams MSP modelį siūlome ne tik parduodant ESET, tačiau ir Acronis backup cloud ir NordPass sprendimus. Pardavimų vadovas Tadas Pitrėnas išskyrė pagrindines priežastis, kodėl jau šiandien partneriai turėtų pasinaudoti galimybę ir išnaudoti MSP privalumus: „su MSP tapkite greitesni, įgykite konkurencinį pranašumą ir savarankiškai atlikite operacijas.“ O Jūs jau esate MSP partneris?

Baltimax partnerių konferencija 2024 m.

Po pertraukos pardavimų vadybininkas Deividas Bubnelis plačiau papasakojo apie Baltimax paslaugų krepšelį. „Kaip paslaugos gali užpildyti pilną dėlionę kliento IT ūkyje“, taip skambėjo pranešimas, kuriame pristatytos detalės, kas paskatina organizacijas rūpintis kibernetiniu saugumu ir motyvacija partneriams bendradarbiauti su Baltimax, parduodant tiek pažangius sprendimus, tiek teikiamas paslaugas. Po Deivido pranešimo partneriai išsinešė svarbiausias žinutes: TIS2 direktyva skatina klientus rūpintis kibernetiniu saugumu, pagal atlikto tyrimo rezultatus matoma, kad įmonės nori kartu su sprendimu gauti ir paslaugą, kuria naudojantis būtų paprasčiau išnaudoti turimų sprendimų funkcionalumą ar tiesiog taupyti savo įmonės resursus ir galiausiai – negalima pamiršti reguliarių kibernetinio saugumo mokymų. Nes didžiausia dalis kibernetinių incidentų prasideda būtent nuo darbuotojų ir per mažo kibernetinio saugumo žinių bagažo. 

Būkite žingsniu priekyje

Banalu, tačiau technologijos tobulėja, tobulėja ir kibernetinės grėsmės. Bazinės apsaugos nepakanka norint užtikrinti organizacijos ir duomenų saugumą. ESET žengia priekyje ir savo klientams siūlo atnaujintus, tobulėjančius sprendimus tam, kad IT specialistai galėtų ramiau jautis tiek darbo vietoje, tiek ne darbo metu. Tiesa, vien pažangių sprendimų nepakanka, taip pat reikia ir tinkamų konfigūracijų. Ant scenos dar vienam pranešimui grįžęs Lukas Apynis dalinosi ESET atnaujinimais ir dar patogesne ESET PROTECT Hub platforma. Nebuvo pamiršti ir namų produktai, kurie visai neseniai buvo atnaujinti. ESET sprendimų funkcionalumą papildė tapatybės apsauga bei VPN bei patogi prenumeratų valdymo platforma ESET HOME.
Reziumuojant, keičiasi technologijos, keičiasi ESET apsauga – tobulėja ir užkerta kelią net pačioms galingiausioms atakoms.

Baltimax krepšelio naujienos

Baltimax partnerių konferenciją užbaigė IT inžinierius Gediminas Mikelionis, pristatydamas ManageEngine.  Nuo 2024 m. kovo mėnesio Baltimax oficialiai tapo ManageEngine platintoja Lietuvoje. ManageEngine – novatoriška įmonių IT valdymo programinės įrangos gamintoja, siūlanti aukštos klasės didelio tinklo valdymo sistemų funkcionalumą už ekonomiškai efektyvią kainą įmonėms visame pasaulyje. Šios įmonės sprendimus naudoja daugiau nei 40 000 klientų visame pasaulyje.

Baltimax partnerių konferencija 2024 m.
Kaip teigia pats pranešėjas: „Neužtektų visos konferencijos papasakoti, kiek daug funkcionalumų siūlo šis gamintojas, ir galiu garantuoti, kad rinkoje pateikia itin konkurencingą kainą.“ Gamintojas siūlo nuotolinės prieigos, inventorizacijos, pažeidžiamumų ir pataisų valdymo, konfigūracijos ir kitus būtinus IT infrastruktūros sprendimus. Gera žinia ta, kad iki 25 darbo vietų ManageEngine galima naudoti visiškai nemokamai. Daugiau apie sprendimus sužinokite dedikuotame vebinare.

Konferencijos pabaigoje, po visų pranešimų, laukė smagus Kahoot! žaidimas, kuris tarsi Baltimax vizitinė kortelė. Nuo pačių paprasčiausių iki suktų klausimų. Apdovanoti patys tiksliausi ir greičiausi.

Norime padėkoti partneriams, kurie atvyko pasimatyti gyvai ir išgirsti Baltimax naujienas.

Baltimax partnerių konferencija 2024 m.

Tikimės, kad buvo įdomu ir Jus motyvavome veikti toliau ir judėti dar spartesniu žingsniu link savo verslo tikslų įgyvendinimo.

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų albume