ESET pripažinta kaip klientų pasirinkimas!

Pasaulinė kibernetinio saugumo sprendimų lyderė „ESET“ buvo pripažinta kaip 2023 m. klientų pasirinkimas (angl. Customers Choice 2023) dėl savo EPP (įrenginių apsaugos platformos) sprendimo ESET PROTECT, – nurodoma Gartner Peer Insights Voice of the Customer for Endpoint Protection Platforms ataskaitoje. Šis pripažinimas reiškia, kad ESET atitinka arba viršija rinkos vidurkį tiek pagal bendrą patirtį, tiek pagal vartotojų susidomėjimą ir pritaikymą. Remiantis ataskaita, 97 proc. gautų Gartner Peer Insights atsiliepimų ESET buvo vertinama 5 arba 4 žvaigždutėmis.

Keliuose šimtuose produkto atsiliepimų klientai teigiamai įvertino ESET PROTECT sprendimą dėl išplėstinių produkto galimybių, įsigijimo, diegimo ir palaikymo patirties. Ataskaita apibendrina atsiliepimus ir sutelkia dėmesį į klientų patirtį, įgyvendinant ir naudojant sprendimą. Mūsų požiūriu, ataskaita yra neįkainojamas šaltinis IT infrastruktūros apsaugos sprendimų priėmėjams, ieškantiems geriausio EPP savo organizacijai. ESET buvo pripažinta kaip „Bendrasis klientų pasirinkimas“ ir „Klientų pasirinkimas EMEA regione“, be to rekomenduoti ESET būtų linkę 91% apklausoje dalyvavusių klientų.

ESET PROTECT platforma buvo sukurta atsižvelgiant į realius klientų poreikius ir nuolat tobulinama, kad atitiktų besikeičiančius verslo saugumo reikalavimus, grėsmių rizikas. Šiandieniniai klientai gauna:

  • pažangias apsaugos nuo grėsmių ir kenkėjiško kodo aptikimo technologijas;
  • aptikimo ir reagavimo saugumo paslaugas, techninį palaikymą ir pagalbą;
  • automatizuotą pažeidžiamumų vertinimą ir pataisų valdymo galimybę;

„Manome, kad šis įvertinimas yra ženklas, jog einame teisingu keliu, ir dar kartą patvirtina mūsų įsipareigojimą nuolat stiprinti apsaugą klientams jų skaitmeniniame gyvenime. Esame be galo dėkingi už nuolatinius klientų atsiliepimus, kurie taip pat daro įtaką priimant sprendimus, susijusius su mūsų sprendimų kūrimu ar tobulinimu. Ir toliau diegsime naujoves ir sieksime tobulėti, kad užtikrintume, jog mūsų klientų kibernetinio saugumo poreikiai būtų įgyvendinami itin preciziškai ir rūpestingai“, – sakė Pavol Balaj, ESET didžiųjų įmonių segmento viceprezidentas.

„Mes didžiuojamės būdami pripažinti kaip „Klientų pasirinkimas 2023“, ypač todėl, kad esame įvertinti klientų, kurie naudojasi mūsų verslo sprendimais kasdien. Tai lyg tiesioginė ataskaita apie mūsų produktus iš žmonių, kurie juos yraišbandę įvairiomis sąlygomis. Mūsų nuomone, šis pripažinimas rodo, kad dėl mūsų požiūrio į verslą klientai yra patenkinti nuo tos akimirkos, kai tik pradeda svarstyti apie mūsų teikiamas paslaugas, ir tęsiant per užsakymo ir diegimo etapą, iki kasdienio naudojimo ir mūsų teikiamos pagalbos“, – tęsė A. Balaj.

Daugiau informacijos apie ESET rezultatus 2023 m. Gartner Peer Insights ataskaitoje rasite čia.