Net 90 % kibernetinio saugumo incidentų įvyksta dėl žmogaus neapdairumo ir informacijos trūkumo.

Suvaldykite verslo riziką ir užtikrinkite kibernetinį ir informacinį įmonės saugumą su nuolatiniu darbuotojų mokymu, atpažįstant socialinės inžinerijos atakas.

Apie mokymus

KnowBe4

Interaktyvūs mokymų moduliai

350+ įvairios trukmės (5, 15, 25 ir 45 min.) bazinio mokymo modulių, daugiau kaip 530 modulių video ir žaidimų formatu, iš viso 1400+ mokymo turinio dalių nepageidaujamų laiškų, sukčiavimo, kenkėjiškų, išpirkos reikalaujančių programų, socialinės inžinerijos ir kitomis temomis.

Fišingo simuliacijų atlikimas

Fišingo simuliacijų moduliu paprasta kurti specifines atakas, pasirinkti fišingo laiškų gavėjus, siuntimo dažnį. Galima rinktis iš 11000+ laiškų ir nukreipimo puslapių šablonų arba kurti naujus.

KnowBe4
KnowBe4

Automatiškai generuojamos ataskaitos

Ataskaitose pateikiama mokymų pasiekimų bei fišingo simuliacijų rezultatų statistika visos įmonės mastu.

Nuolatiniai mokymai - kokybiškų pokyčių garantas.

Kodėl KnowBe4?

Užtikrinus nuolatinės kibernetinio ir informacinio saugumo praktikos taikymą, darbuotojai dirba saugiau: atpažįsta bandymus pakenkti, atsargiau elgiasi su duomenimis, įtartinais failais,  tokiu būdu smarkiai sumažindami riziką tapti internetinių nusikaltėlių atakos objektu.

global (1)

Turinys įvairiomis kalbomis

Mokymų kursų turinys pateiktas daugiausia anglų kalba, tačiau kursų pasiūla siekia 45 skirtingas kalbas, įskaitant lietuvių, rusų, latvių ir kitas.

puzzle (1) (1) (1)

Interaktyvumas

Mokymų biblioteką sudaro interaktyvūs moduliai, vaizdo įrašai, žaidimai, plakatai, naujienlaiškiai ir t.t.

refreshing (1)

Naujausia informacija

Mokymų turinys nuolat atnaujinamas ir pildomas, todėl galite būti užtikrinti, jog gausite pačią naujausią informaciją.

refreshing (1)

Patraukli kainodara

Mokymų paslaugai taikoma prenumeratos (metinė) kainodara, priklausanti nuo pasirinkto mokymų plano, laikotarpio ir darbuotojų skaičiaus.

user (1)

Personalizacija

Smart grupių funkcija leidžia pritaikyti ir automatizuoti fišingo kampanijas, skirti mokymo užduotis atsižvelgiant į darbuotojo elgseną ir saugumo žinių lygį.

upload (2)

Galimybė dalintis

Turite savo paruoštą turinį? Naudodamiesi KnowBe4, galite įkelti ir valdyti SCORM formato reikalavimus atitinkančią mokymų medžiagą.

Sužinokite daugiau

Norite susipažinti su visomis KnowBe4 mokymų funkcijomis?