Kodėl mes naudojame Google Workspace

Neatsiejama Baltimax dienos dalis – Google Workspace. Laiškus siunčiame Gmail, failus kuriame ir dalinamės Google Drive, greitai ir patogiai bendraujame per Google Chat, susitikimus vykdome per Google Meet. Įmonėje nuo pat pradžių pasitikėjome šiuo sprendimu ir nei karto nesvarstėme keisti šios programinės įrangos į kitą. Šiandien pateiksime neprilygstamus Google Workspace privalumus, kodėl mes jį naudojame ir rekomenduojame visiems savo klientams.

Google Workspace tai ne tik el. paštas (tikrai dažnai susiduriame su šiuo įsivaizdavimu), tai pat yra įvairių programų ir funkcijų rinkinys, kuris gali būti gana patogus kiekvienam verslui. Tiesą sakant, kai kuriomis iš jų tikriausiai jau naudojatės arba esate su jomis susipažinę.

Funkcijos, kurias naudojame kasdien

Google Workspace turi tris skirtingus planus, kuriais galite naudotis. Nuo bazinio iki išplėstinio, kurio vienas didžiausių privalumų, tai 5 TB duomenų talpa vartotojui. Jei turite daug duomenų, šis planas kaip tik jums. Pats populiariausias pasirinkimas, tai Google Workspace Business Standard planas. Tačiau nesvarbu kurį planą naudojate, gaunate ne vieną puikią funkciją!

Gmail

Litmus duomenimis, Gmail pirmauja kaip populiariausia el. pašto tiekėja, užimanti net 26 % rinkos dalies pagal atvertų laiškų skaičių. Tai nenuostabu, nes Gmail veikia nuo 2004 m. ir dabar turi daugiau nei 1,2 mlrd. naudotojų. Vienas geriausių Google Workspace funkcijų yra tai, kad iš esmės gaunate patobulintą internetinio el. pašto versiją be reklamų.

Iš esmės Google Workspace leidžia jūsų darbuotojams turėti savo Gmail paskyras su el. pašto adresais su jūsų įmonės domeno vardu (pvz.: vardas@baltimax.com). Jei jūsų įmonėje dirba daugiau, nei 2 žmonės – jums reikės paskyrų, kurias būtų galima valdyti atskirai.

Google kalendorius

Kalendorių naudojame kiekvienas. Ne tik planuodami susitikimus, bet taip tam, kad žinotume kolegų užimtumą, pasižymėtume sau svarbius įvykius (pavyzdžiui, atostogas).

Vienas iš geriausių Google kalendoriaus aspektų – galimybė sukurti kelis kalendorius, kurie būtų prieinami visiems jūsų įmonės naudotojams (arba net tam tikram naudotojų ratui). Pavyzdžiui, galbūt norėsite turėti grupinį kalendorių, skirtą tokiems įvykiams kaip savaitiniams susitikimams, atostogoms. Šis paprastas kalendoriaus naudojimas padeda visiems dirbti sinchroniškai ir gerokai efektyviau.

Google Drive

Google Drive leidžia saugoti, pasiekti ir bendrinti failus vienoje saugioje vietoje. Tuomet juos galėsite lengvai pasiekti iš bet kurio įrenginio. Baziniame Google Workspace plane kiekvienam darbuotojui suteikiama 30 GB talpos saugykla. Jei to nepakanka, rinkitės planus su 2TB arb 5TB.

Mes turime prikaupę daugiau, nei 1TB informacijos, įmonė veikia jau ne pirmus metus, todėl duomenų daug. Prisiminti kur slepiasi koks dokumentas ar nuotraukos iš renginio būtų sunku, tačiau pats geriausias dalykas – paieška, kuri veikia visame Google Drive. Ar žinojote, kad galite ieškoti pagal dokumento turinį (nepriklausomai nuo failo pavadinimo)? Labai patogu. Tai reiškia, kad galite lengvai rasti tai, ko ieškote, kad ir kokie netvarkingi failų pavadinimai būtų. Ir visa tai galite pasiekti iš bet kurio įrenginio, prisijungus prie savo Google Workspace paskyros.

Google Docs and Google Sheets

Sunkiai versle įsivaizduojame dieną be dokumentų, pasiūlymų kūrimo ir naudojamų skaičiuoklių. Google Workspace naudokite Google Docs and Google Sheets. Kurti, redaguoti ir net komentuoti tekstinius dokumentus ir skaičiuokles galite tiesiog naršyklėje realiu laiku, visa komanda vienu metu.

Arba galite importuoti dokumentus, kad juos būtų galima iš karto redaguoti, įskaitant Microsoft Word, Excel ir PDF failus (.docx, .doc, .pdf, .rtf, .txt, xlsx, .csv, .html, .ods).

Greitas ir paprastas bendravimas

Naudodami Google Chat keliais mygtuko paspaudimas pasieksite norimą asmenį organizacijoje. Greitas bendravimas ne tik asmeniškai, tačiau galite kurti grupes, kuriose bus tik pakviesti asmenys. Linksmi jaustukai pagyvina bendravimą, o teksto redagavimo įrankis leidžia koreguoti jau parašytą ir išsiųstą žinutę.

Reikia ne tik bendrauti žinutėmis, bet norite susitikti online, nebūtinai su kolega, gal su klientu ar partneriu? Sukurkite Google Meet nuorodą, pasidalinkite ir Jūs jau online susitikime. Jį galite įrašyti, pateikti klausimus chat skiltyje ar klausimų-atsakymų sekcijoje, galite reaguojant naudojat jaustukus ar net susitikime naudoti jau paruoštas fono užsklandas ar įkelti norimą.

Tai tik dalis priežasčių ir funkcionalumų kurie mums palengvina kasdienybę ir padeda efektyviau dirbti ne tik kiekvienam individualiai, bet ir komandoje.

Intuityvus naudojimas, suteikiama pagalba lietuvių kalba ir 30 d. nemokamas išbandymas.
Gal šiandien bus ta diena, kai prisijungsite prie Google Workspace bendruomenės?

Sužinokite daugiau ir išbandykite: https://gworkspace.lt/