Naujausiame KuppingerCole Leadership Compass tyrime ESET įtraukta tarp Managed Detection and Response (MDR) lyderių

ESET suteiktas aukščiausias 2023 m. KuppingerCole Leadership Compass apdovanojimas Managed Detection & Response (MDR) srityje – ji pripažinta ne tik rinkos lydere, bet ir bendrąja lydere. Tarptautinė ir nepriklausoma testuotojo organizacija KuppingerCole atliko išsamų MDR paslaugų teikėjų vertinimą, remdamasi standartizuotais kriterijais produktų, inovacijų ir padėties rinkoje srityse.

yrime apžvelgiama MDR paslaugų, kuriomis siekiama užtikrinti pažangias kibernetinių grėsmių aptikimo ir reagavimo galimybes, rinka. Kaip vertina KuppingerCole, bendrojo lyderio reitingas pateikia produkto, inovacijų ir rinkos lyderystės reitingų vaizdą. Rinkos lyderystė sujungia įvairių su rinka susijusių veiksnių, kaip klientų skaičius, geografinis klientų pasiskirstymas, diegimo ir paslaugų dydis, partnerių ekosistemos dydis ir geografinis pasiskirstymas bei dalyvaujančių įmonių finansinė būklė, balus.

Testuotojas KuppingerCole tiekėjų sprendimus vertina pagal penkis pagrindinius kriterijus – saugumą, funkcionalumą, diegimą, sąveiką ir tinkamumą naudoti, o aukščiausias galimas įvertinimas – Strong Positive. Pagal bendrą įvertinimą ESET PROTECT MDR pasiekė aukščiausią anksčiau minėtą įvertinimą diegimo ir tinkamumo naudoti kategorijose, o saugumo ir funkcionalumo kategorijose gavo šiek tiek žemesnį – Positive – įvertinimą.

KuppingerCole taip pat įvertino pardavėjus pagal keturis papildomus kriterijus vėlgi su aukščiausiu galimu įvertinimu Strong Positive. ESET sprendimas gavo šį įvertinimą pagal tris iš keturių kriterijų – padėtį rinkoje, finansinį pajėgumą ir ekosistemą.

Kaip pabrėžiama tyrime, ESET PROTECT MDR yra didelių įmonių lygmens MDR sprendimas, užtikrinantis visapusišką kibernetinės rizikos valdymą, patikimą grėsmių medžioklę ir pasaulinio lygio ESET kompetenciją pagal poreikį. Jis veikia visose pagrindinėse operacinėse sistemose ir naršyklėse su lanksčiomis diegimo galimybėmis. Remdamasis tiksline grėsmių medžiokle, išsamiais grėsmių žvalgybos šaltiniais, naudotojų elgsenos analize ir vidinių grėsmių aptikimu, ESET PROTECT MDR užtikrina patikimą apsaugą įvairaus dydžio organizacijoms – vykdo SOC funkcijas, taip leisdamas IT administratoriams susitelkti į savo pagrindinę veiklą. Kaip pagrindinius privalumus KuppingerCole įvardina ESET PROTECT MDR lengvo diegimo ir patogaus naudojimo funkcijas. Tyrime pabrėžiama, jog ESET PROTECT MDR siūlo paslaugą, padedančią atlikti pradinę konfigūraciją, ir ekspertų komandą, padedančią analizuoti incidentus ir ištaisyti jų padarinius.

Tyrime pabrėžtos kelios stipriosios ESET PROTECT MDR savybės:

  • ESET PROTECT MDR – tai išsamus aptikimo ir reagavimo sprendimas, turintis paprastą kainodaros modelį, paremtą paslaugų paketo sudarymu. Dažniausiai parduodamas kaip bendras sprendimas, sudarytas iš ESET Endpoint Protection platformos (EPP), ESET aptikimo ir reagavimo (EDR) ir kitų su MDR susijusių paslaugų. Kainos nustatomos pagal vienos darbo vietos metinį tarifą, todėl organizacijos gali lengvai suprasti ir planuoti paslaugos biudžetą be sudėtingų kainų struktūrų.
  • ESET MDR sprendimas teikia individualizuotą MDR paslaugą, kuri atitinka konkrečius kiekvienos organizacijos poreikius. Taip užtikrinama, kad paslauga būtų pritaikyta unikaliems skirtingų organizacijų saugumo reikalavimams ir iššūkiams spręsti.
  • Lanksčios diegimo galimybės leidžia organizacijoms pasirinkti tinkamiausią diegimo būdą savo IT aplinkai: debesyje arba lokaliai.
  • Sprendime taip pat įdiegta automatinio blokavimo funkcija, leidžianti sistemai automatiškai aptikti grėsmes ir iš karto į jas reaguoti, taip sutrumpinant reagavimo laiką ir sumažinant saugumo incidentų padarinius.
  • ESET PROTECT MDR sprendime naudojami pripažintų Europos tiekėjų grėsmių žvalgybos duomenys. Sprendime naudojami išsamūs, visada atnaujinami ESET grėsmių žvalgybos šaltiniai, siekiant pagerinti aptikimo ir reagavimo galimybes.
  • ESET sprendimas pasižymi puikiu paslaugų palaikymu vietos kalba. Ši galimybė leidžia geriau suprasti bei efektyviai naudotis MDR paslauga ir yra ypač vertinga organizacijoms, dirbančioms tarptautinėje aplinkoje.
  • ESET PROTECT MDR siūlo atvirą API, leidžiančią sklandžiai sąveikauti su trečiųjų šalių sprendimais.

„Kadangi kibernetinės atakos tampa vis sudėtingesnės, mes nuolat tobuliname savo saugumo sprendimus, kad sukurtume konkurencingą pažangių produktų krepšelį, atliepiantį esamus klientų poreikius ir sprendžiantį būsimus skaitmeninio saugumo iššūkius. Be galo didžiuojamės savo pažangiausiu, daugiasluoksniu ir veiksmingiausiu kibernetinio saugumo sprendimu ESET PROTECT MDR, kuris KuppingerCole Leadership Compass tyrime buvo pripažintas rinkos ir bendruoju lyderiu,“ – sakė Pavol Balaj, ESET viceprezidentas, atsakingas už įmonių segmentą. „Šis įvertinimas pabrėžia visapusiškas MDR sprendimo galimybes: jame panaudotos pažangiausios ESET technologijos, papildytos praktine aukštos kvalifikacijos vietos specialistų pagalba, kurių kompetencija pagrįsta visame pasaulyje veikiančių ESET tyrėjų žiniomis, užtikrinant, kad antivirusinės technologijos ir strategija būtų puikiai suderintos. Tai patvirtina mūsų nepaliaujamą siekį kurti novatoriškus sprendimus klientams ir sustiprina mūsų įsipareigojimą teikti pirmaujančius sprendimus šioje srityje.“

Daugiau informacijos apie ESET rezultatus KuppingerCole tyrime rasite čia.