Biuro programos

Odoo image and text block

Google Workspace (G Suite)

Google Workspace – tai efektyviam verslui skirtas virtualaus biuro programų rinkinys, kuris suteikia galimybę įvairaus dydžio įmonėms ir institucijoms naudotis Google produktų įvairove. Virtualaus biuro sprendimas leidžia efektyviai bendradarbiauti ne tik naudojant el. paštą ar pokalbių programėlę, bet ir vaizdo konferencijas, socialinius tinklus, galimybę dirbti su dokumentais realiu laiku ir kt.

Daugiau informacijos   

Odoo image and text block

GoToWebinar

Su GoToWebinar kvieskite į bet kokio tipo renginius savo klientus, parterius ar kolegas. Naudodami GoToWebinar be didesnio vargo ne tik sukursite virtualų renginį, galėsite į jį pakviesti iki 3000 dalyvių, bet ir nereikės rūpintis priminimais, nes tai padarys pati sistema. O po visko galėsite pateiktose ataskaitose matyti dalyvių įsitraukimą, užduotus klausimus ir kitus komentarus.

Daugiau informacijos

Odoo image and text block

GoToMeeting

GoToMeeting tai vaizdo konferencijų įrankis, kurį renkasi IT lyderiai, norėdami produktyviai bendrauti su kolegomis, kurie dirba nuotoliniu būdu. Akimirksniu prisijunkite prie vaizdo ar garso susitikimų, valdykite juos ir tvarkykite juos iš konferencijų salės, darbo vietos ar nuotoliniu būdu naudojant bet kurį įrenginį.

Daugiau informacijos

Odoo image and text block

ABBYY products

ABBYY is a global software company developing document capture and language-based technologies that integrate across the information lifecycle – starting from document scanning and text recognition to data analysis and knowledge extraction. ABBYY’s innovative technologies and solutions help customers optimize their business processes and action information by transforming it into accessible and useful knowledge.

Odoo image and text block

Foxit products

Foxit is a leading software provider of fast, affordable and secure PDF solutions. Businesses and consumers increase productivity by using Foxit's cost effective products to securely work with PDF documents and forms.

Odoo image and text block

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC – the world’s best PDF solution has everything you need to convert, edit, sign, and track documents on any device.