Paprastos antivirusinės nebeužtenka. ESET pristato „viskas viename” apsaugą namų vartotojams

ESET lapkričio 15 d. išleidžia naujus, novatoriškus ir supaprastintus pasiūlymus namų vartotojams. Daugiau nei 30 metų rinkoje veikianti ESET ėmėsi suvienodinti plačiai paplitusį vartotojams skirtų produktų portfelį. Konkrečiai, ESET pristato tris visiškai naujas į vartotojus orientuotas prenumeratas, užtikrinančias plačią ir patikimą skaitmeninio gyvenimo apsaugą naudojant naujas funkcijas, tokias kaip virtualus privatus tinklas (VPN), tapatybės apsauga, naršyklės privatumo ir apsaugos plėtinys. Siekdama subalansuoti klientų poreikį turėti „viskas viename” metodą, kuris leistų lengvai ir intuityviai naudotis visomis šiomis naujomis funkcijomis, ESET pristatė patobulintą ESET HOME – visapusišką skaitmeninės apsaugos valdymo platformą. Ji prieinama visose pagrindinėse operacinėse sistemose – Windows, MacOS, Android ir iOS – ir apima namų tinklo ir prijungtų išmaniųjų įrenginių matomumą.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti savo pažangiausius sprendimus vartotojams. Tai daugiau nei tik saugumas – tai išsamus portfelis, sukurtas tam, kad mūsų klientai būtų saugūs šiuolaikinėje skaitmeninėje aplinkoje. Esame pasiryžę tobulinti technologijas nesumažindami jų saugumo. ESET komanda sutelkė savo žinias, kad sukurtų galingą dirbtinio intelekto, žmogiškųjų įžvalgų ir debesijos apsaugos derinį, užtikrinantį moderniausią apsaugą nuo daugybės kibernetinių grėsmių. ESET HOME Security siūlo daugiasluoksnį saugumą, privatumo apsaugą ir užtikrina mūsų klientų įrenginių ir namų saugumą. Su ESET jie yra ne tik apsaugoti, bet ir įgalinti saugiai tyrinėti, bendrauti ir klestėti“, – sakė Mária Trnková, ESET rinkodaros vadovė.

Visapusiška saugos valdymo platforma

ESET klientų tyrimai rodo, kad didžioji dauguma ESET HOME naudotojų save apibūdina kaip namų administratorius, t. y. tuos, kurie rūpinasi savo namų ūkio skaitmeniniu saugumu. Jie išmano technologijas, tačiau nenori daug laiko skirti ESET produktų valdymui. Siekdama patenkinti klientų poreikius, ESET patobulino ESET HOME. Dabar, kaip visapusiška skaitmeninės apsaugos valdymo platforma, ji pagerina vartotojo patirtį. Šioje vietoje įrenginių valdymas, pirkimai internetu, prenumeratos aktyvavimas ir atnaujinimas, saugumo sprendimų atsisiuntimas ar atnaujinimas, galingų funkcijų, tokių kaip tapatybės apsauga, VPN apsauga, slaptažodžių tvarkyklė ir kiti funkcionalumai ESET HOME padaro dar patogesne platforma. Supaprastintas platformos valdymas, keli sąsajos pakeitimai tam, kad vartotojai galėtų matyti viso namų ūkio apsaugos lygį vienoje vietoje.

Susipažinkite su naujomis prenumeratomis ir jų funkcijomis

Taip pat pristatomos trys šios naujos ekosistemos prenumeratos pakopos – ESET HOME Security Essential, ESET HOME Security Premium ir ESET HOME Security Ultimate. Prenumeratos užtikrina visapusišką apsaugą, pradedant pradiniu apsaugos lygiu ir baigiant aukščiausiu lygiu, užtikrinančiu sudėtingus asmenų ir jų namų ūkių skaitmeninio gyvenimo privatumo ir saugumo poreikius. ESET HOME Security prenumeratas galima naudoti visose pagrindinėse operacinėse sistemose – Windows, MacOS, Android ir iOS.

ESET HOME Security Essential – tai pradinio lygio prenumerata, kurios apsaugos funkcijos apima patobulintą šiuolaikinę galinių įrenginių apsaugą, daugiasluoksnę apsaugą realiuoju laiku, taip pat papildomus įrankius, kurie dar labiau padidina naudotojo galimybes apsisaugoti nuo įvairių grėsmių. Įtraukiama saugios bankininkystės ir naršymo funkcija, skirta apsaugoti slaptus naudotojo duomenis, ir tinklo inspektorius – blokuojantis grėsmes iš Wi-Fi tinklo, apsaugantis jūsų namų maršrutizatorių ir parodantis, kas prie jo prisijungė. Naujai sukurti naršyklės plėtiniai (suderinami su Chrome, Edge ir Firefox) suteikia galimybę patobulinti naršyklės privatumo ir saugumo funkciją. Jame yra valymo įrankis, pavyzdžiui, naršyklės valymo funkcija, kuri reguliariai arba pagal pareikalavimą valo slapukus, istoriją ir daug kitų dalykų iš naršyklės.

Vidutinio lygio prenumerata – ESET HOME Security Premium – dar labiau išplečia funkcijų rinkinį, pridėdama kitas saugumo funkcijas, pavyzdžiui, slaptažodžių tvarkyklę, kuri apsaugo ir saugo naudotojų slaptažodžius ir asmeninius duomenis. Taip pat automatinio ir tikslaus formų užpildymo funkcija, taupanti laiką pildant interneto formas. Saugių duomenų funkcija padidina privatumą ir galinių įrenginių saugumą keičiamųjų laikmenų šifravimu, užkertančiu kelią duomenų vagystei praradus USB ar nešiojamąjį kompiuterį ir užtikrinančiu saugų bendradarbiavimą bei dalijimąsi duomenimis. ESET HOME Security Premium siūlo ESET LiveGuard įrankį – debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią apsaugą, specialiai sukurtą niekada anksčiau nepastebėtoms grėsmėms sumažinti.

ESET HOME Security Ultimate – tai pažangiausia prenumerata; joje sklandžiai užtikrinama kompleksinė „viskas viename ” apsauga ir įdiegiamos visiškai naujos ESET funkcijos: tapatybės apsauga ir VPN.  Jas taip pat papildo naršyklės privatumo ir apsaugos plėtinys, užtikrinantis naudotojo naršymo apsaugą. Be to, metaduomenų valymas pašalina metaduomenis iš Chrome, Firefox ir Edge naršyklėse Windows įkeltų nuotraukų. Svetainių nustatymų peržiūra (Website Settings Review) leidžia naudotojams lengvai peržiūrėti ir keisti svetainėms suteiktus leidimus.

Interneto saugumo didinimas: pristatome VPN, tapatybės apsaugos funkciją

ESET pristato dvi novatoriškas funkcijas, kuriomis siekiama sustiprinti interneto saugumą ir privatumą – VPN ir tapatybės apsaugą.

VPN funkcija suteikia naudotojams galimybę naudotis konfidencialiu internetu sukuriant privataus tinklo ryšį, garantuojantį apsaugą naudojantis viešuoju Wi-Fi ir užtikrinantį griežtą neregistravimo politiką, kad būtų sunkiau sekti. Ji šifruoja naudotojų veiklą internete ir suteikia galimybę neribotu pralaidumu pasiekti geografiniu požiūriu ribojamą turinį, įskaitant neribotą ir privačią prieigą prie svetainių daugiau nei 60 pasaulio šalių. Dėl šios funkcijos naudotojai gali saugiai pasiekti savo šalies televizijos laidas ir filmus keliaudami arba mėgautis mėgstamomis transliacijos paslaugomis iš skirtingų pasaulio vietų. VPN turi dar daugiau funkcijų, pvz., apsaugą nuo DNS nutekėjimo, MAC spoofing, proxy gateway kitiems įrenginiams, ugniasienę ir padalytą tuneliavimą.

Naujoji tapatybės apsaugos funkcija aktyviai tikrina, ar nėra pažeistos naudotojo tapatybė, ir stebi naudotojo įvestus duomenis, lygindama juos su žinomais internetiniais duomenų nutekėjimais tamsiajame internete. Naudotojai įveda savo duomenis, pavyzdžiui, el. pašto paskyras arba ID, kuriuos nori patikrinti. Radus atitikmenį, vartotojui nedelsiant pranešama, kad jis galėtų greitai imtis veiksmų prieš galimą piktnaudžiavimą jo asmenine informacija.

Prietaisams pritaikyti saugumo sprendimai

ESET HOME Security perkelia įrenginių apsaugą į naują lygį, nes sklandžiai integruoja atskirų įrenginių apsaugos sprendimų rinkinį, pritaikytą klientų saugumo poreikiams. Į jį įeina ESET Antivirus, ESET Mobile Security, Tėvų kontrolė ir ESET Smart TV Security.

Nuo šiol ESET skaitmeninio saugumo sprendimus galite įigyti ir varle.lt