ProDevice yra pasaulinė duomenų naikinimo technologijų gamintoja, teikianti aukštos kokybės inovatyvius sprendimus, skirtus saugiam ir negrįžtamam duomenų pašalinimui iš įvairių tipų laikmenų. Produktai veikia pagal tarptautines taisykles, susijusias su neskelbtinų duomenų sunaikinimo saugumu. ProDevice produktai pripažinti Europos kibernetinio saugumo organizacijos (ECSO) ir gavę kokybės užtikrinimo ženklą Cyber Security Made in Europe.

ProDevice

ProDevice jau daugelį metų viso pasaulio įmonėms teikia naujoviškus produktus, skirtus saugiam duomenų naikinimui. Remdamiesi didele inžinierių patirtimi, bendrovėms padeda laikytis aukščiausių saugumo procedūrų šalinant informaciją iš duomenų laikmenų.

ProDevice

Visi prietaisai projektuojami, kuriami ir išbandomi pažangiausiame pasaulyje mokslinių tyrimų ir plėtros centre – vietoje, kur kuriami modernūs projektai. ProDevice gaminiai atitinka aukščiausius su konfidencialių duomenų apsauga susijusius standartus, apibrėžtus BDAR.

ProDevice

Kartu su žymiais mokslininkais ProDevice vykdo novatoriškus įgyvendinimo ir plėtros projektus. Nuolat pateikia rinkai naujus produktus, kurie iš esmės keičia pasaulinę duomenų naikinimo rinką ir stiprina ProDevice, kaip tarptautinio duomenų naikinimo sprendimų lyderio, pozicijas.

Išsirinkite sau tinkamą sprendimą

ProDevice

ProDevice MMD360+ rankinis laikmenų naikinimas

Tai aukštos kokybės naikintuvas, skirtas fiziškai sunaikinti duomenų laikmenas. Nuo HDD, SSD, magnetinės juostos, USB, mobiliųjų telefonų, planšečių iki CD, DVD.  Tai įdomi alternatyva rinkoje esantiems visiškai automatizuotiems įrenginiams. Įrenginys pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu ir atitiktimi duomenų apsaugos reikalavimams. Dėl nedidelio dydžio ir nedidelio svorio MMD360 + gali būti naudojamas bet kuriame biure.

  • Užsitikrinkite universalumą ir patikimumą. Galite veiksmingai sunaikinti bet kokią skaitmeninę laikmeną naudodami itin patvarų įrenginį.
  • Užsitikrinkite patogumą ir lankstumą. Prietaisą galite naudoti bet kurioje vietoje, net neturėdami energijos tinklo.
  • Geras kainos ir kokybės santykis – gausite aukštos kokybės naikintuvą už ekonomišką kainą.

ProDevice ASM120 saugus HDD naikinimas

Pirmasis pasaulyje naikinimo įrenginys, veikiantis pagal naujovišką PPMS (angl. Pre-Paid Management System) technologiją. Tai profesionalus, technologiškai pažangus prietaisas, skirtas HDD naikinti. Jis buvo sukurtas bendradarbiaujant su Krokuvos mokslo ir technologijų universitetu, pagamintas ir išbandytas ProDevice mokslinių tyrimų ir plėtros centre. Įrenginys idealiai tinka įmonėms, kurios laikosi griežtų taisyklių, susijusių su informacijos saugumu.

ProDevice
  • Naujoviška PPMS (Prie-Paid Management System) technologija – galimybė užprogramuoti tam tikrą informacijos trynimo ciklų skaičių, po kurio prietaisas automatiškai užblokuojamas.
  • Automatinis ataskaitų teikimas. Galimybės generuoti skaidrią duomenų naikinimo ataskaitą. Ją galima atsisiųsti į kompiuterį kaip duomenų naikinimo proceso įrodymą.
  • Laiko taupymas ir efektyvumas. Duomenis iš laikmenos galite ištrinti greičiau nei per 5 sekundes.

Ieškote saugaus fizinio duomenų naikinimo?

Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime dėl detalesnės informacijos.