Konfigūruokite pažangias saugumo politikas, kurios gali būti įgyvendinamos visame tinkle arba atskirame įrenginyje. Naudodami Proget įveskite ar gaukite išsamią informaciją apie saugomus įrenginius, o dėl sistemos išplėstinio ataskaitų modulio galėsite generuoti ataskaitas su įvairiais sistemos duomenimis. Naudojantiems asmeninį įrenginį darbo tikslais – kurkite specialią verslo erdvę įrenginyje, kurioje asmeniniai duomenys atskiriami nuo jautrių verslo duomenų.

Proget

Programų valdymas. Proget leidžia organizacijoms valdyti ir kontroliuoti mobiliuosiuose įrenginiuose esančias programas. Programos būti sukonfigūruotos taip, kad įrenginio naudotojas jas įdiegtų automatiškai arba rankiniu būdu. Programos gali būti įtrauktos į baltąjį arba juodąjį sąrašą.

Įrenginių valdymas. Proget leidžia konfigūruoti pažangias saugumo politikas, kurios gali būti įgyvendinamos grupei arba atskirai kiekvienam įrenginiui. Profiliai gali būti sukonfigūruoti taip, kad užtikrintų daugelį pagrindinių sprendimo funkcijų. Administratoriai taip pat gali naudoti greituosius veiksmus, kad užrakintų įrenginį, ištrintų įmonės duomenis, ištrintų įrenginį ir naudotų nuotolinį darbalaukį palaikymui ir pagalbai teikti.

Proget
Proget

Auditas ir ataskaitos. Proget platforma leidžia kataloguoti visus prie sistemos prijungtus įrenginius. Administratoriai gali įvesti ir gauti išsamią informaciją apie saugomus įrenginius. Dėl sistemos išplėstinio ataskaitų modulio administratoriai gali kurti ataskaitas su bet kokiais sistemos duomenimis, kartu su galimybe konfigūruoti ataskaitas ir siųsti duomenis į nurodytas el. pašto paskyras.

Virtualūs konteineriai. Proget įrenginyje gali sukurti specialią verslo erdvę, kurioje asmeniniai duomenys atskiriami nuo jautrių verslo duomenų. Tai ypač svarbu, kai darbuotojai savo įrenginį naudoja darbui. Dėl to administratoriai gali valdyti ir stebėti įrenginį ir verslo duomenis, prie kurių jis turi prieigą, kartu užtikrindami įrenginio savininko privatumą.

Proget

Išbandykite!

Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime dėl detalesnės informacijos. 


    Sužinokite daugiau

    Play Video
    Play Video