Senhasegura tai PAM (Privileged Access Management), lietuviškai žinomo kaip privilegijuoto prieigos valdymo sprendimas. Tai saugos sprendimų visuma, kuri padeda užtikrinti, valdyti ir stebėti privilegijuotų vartotojų prieigą prie ypač svarbios organizacijoms priklausančio turto.

Funkcijos

Senhasegura

Skanavimas ir aptikimas

Skanavimo funkcija gali būti paleista bet kurioje aplinkoje arba atliekama tik tam tikram tinklo segmentui. Galimybė nustatyti paieškos įskiepius, kurie bus naudojami.

Senhasegura

Patvirtinimo mechanizmas

Daugiasluoksnis ir lankstus patvirtinimo mechanizmas suteikia visišką įrenginių arba asmeninių prisijungimo duomenų kontrolę.

Senhasegura

Automatiniai pakeitimai

Slaptažodžiai keičiasi automatiškai pasibaigus autorizacijos sesijai.

Senhasegura

 Sesijos valdymas

Visų nuotolinių seansų, atliktų naudojant sprendimą, įrašymas ir saugojimas, tam, kad būtų galima vėliau juos peržiūrėti ir atlikti pakeitimus, atpažinti netinkamą veiklą.

Senhasegura

Jump Server

Jungiantis naudojant PuTTY arba RDP įrankius slaptažodžiai nėra atskleidžiami konkrečiam vartotojui.

Senhasegura

App to App

Prisijungimo duomenų integracija tarp sistemų, duomenų bazių arba programavimo kodo.

Išbandykite!

Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime dėl detalesnės informacijos. 

    Įvertinimai

    Senhasegura

    „Gartner“ 2021 m. ataskaitoje „Magic Quadrant for Privileged Access Management“ senhasegura pripažinta „Challenger“, t. y. viena iš 10 geriausių pasaulinių PAM technologijų.

    „Gartner Peer Insights“ yra analizės ir klasifikavimo portalas, sukurtas specialiai sprendimus priimantiems programinės įrangos ir verslo paslaugų teikėjams. senhasegura klientų vertinimai „Gartner Peer Insights“ siekia 4,8 balus iš 5,0  ir net 97% klientų, kurie įsigijo šį sprendimą, rekomenduotų jį kitiems.

    Senhasegura