Aktyvių renginių filtras checkbox
Išsirinkite datą

Galimybė gauti net 4000 Eur vertės licenciją Jūsų įmonės startui su ManageEngine Endpoint Central MSP

2024 m. Birželio 6 d.

Baltimax partneriams skirtas internetinis seminaras, kuriame papasakosime kokiais išskirtinumais pasižymi ManageEngine Endpoint Central MSP ir kaip Baltimax partneriai gali sutapyti 4000 eur licencijoms.

ESET Security Day 2024

2024 m. Rugsėjo 5 d.

Dešimtą kartą kviečiame į ESET Security Day. Čia susitinka kibernetinio saugumo profesionalai ir entuziastai. Nepraleiskite progos ir bilietą įsigykite jau dabar.
Šiais metais stebinsime pranešimų pasirinkimu, o juos susies pagrindinė šių metų tema –  Make IT Smooth.

Mobiliųjų įrenginių valdymas: apsaugokite verslo duomenis

2024 m. Gegužės 30 d.

Apie 45 proc. visų telefonų nėra asmeniniai, bet priklauso įmonei, kurioje asmuo dirba. Nepatogiausia, kai nutinka netikėtumai ir telefonas prarandamas. Su visa informacija… Kaip įmonės tvarkosi su duomenų praradimu, kuomet tie duomenys yra darbuotojų telefonuose? Kai kurios įmonės tikisi, kad tokių situacijų nepasitaikys, o kai kurios naudoja MDM sprendimus.

Kibernetinio saugumo auditas - kibernetinio saugumo pamatas

2024 m. Gegužės 28 d.

Penktasis TIS2 direktyvai skirtas vebinaras apie kibernetinio saugumo auditą. Norint užtikrinti įmonės kibernetinį saugumą, pirmiausia reikia žinoti, kokios esamos spragos, o tuomet imtis veiksmų jas ištaisyti. Todėl pirmas teisingiausias žingsnis – auditas. Vebinarą veda Baltimax partnerė Vilma Škarnulytė, įmonės Emplos vadovė.

IT vadovo atmintinė: kaip priimti geriausius sprendimus

2024 m. Gegužės 23 d.

IŠ IT vadovo tikimasi, kad tinkamai nuspręs, kokiomis priemonėmis apsaugoti organizaciją nuo kibernetinių išpuolių. Siūlomų sprendimų tokia gausa, kad kartais sunku išsirinkti ar suprasti, koks yra tinkamiausias. Norime pakviesti žiūrėti internetinį seminarą, kuriame padėsime sudėlioti Jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančius sprendimus bei paslaugas.

ESET ON: Capture the Flag simuliacija

2024 m. Gegužės 16 d.

Kasmetinėje, jau 6 metus iš eilės, vykstančioje kibernetinio saugumo simuliacijoje ESET ON laukiami informacinių technologijų specialistai, siekiantys susipažinti ar daugiau sužinoti apie ESET programinę įrangą bei patikrinti savo kibernetinio saugumo įgūdžius.

Apsaugokite klientą nuo kibernetinių atakų: mokymai ir pratybos

2024 m. Gegužės 14 d.

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kuriame plačiau papasakosime apie mūsų ir NOD Baltic teikiamų mokymų paslaugų ir socialinės inžinerijos pratybų naudą, bei pasidalinsime modeliu, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas Baltimax partneris, norintis parduoti mokymus savo klientams.

Įmonės saugumas su vieningu darbo vietų stebėjimo ir kontrolės (UEM) sprendimu

2024 m. Gegužės 9 d.

Su UEM (Unified endpoint management) įrankiu ManageEngine Endpoint central produktyviai išnaudokite savo laiką: atlikite programinės įrangos diegimą ir automatizaciją, pažeidžiamumų ir pataisų valdymą, inventorizaciją ir kitus itin svarbius ir daug laiko reikalaujančius darbus. Svarbiausią informaciją sužinokite webinaro metu.