Išsirinkite datą

Kaip M365 aplinką apsaugoti 360º kampu

2023 m. Rugsėjo 26 d.

Microsoft Office 365 apėmė beveik 50 proc. visos rinkos. Ką sako šis skaičius – privalote apsaugoti savo M365 aplinką. Susipažinkite: pristatome Jums sprendimus, kurie padės išvengti nemalonumų ir jaustis saugiai naudojant Microsoft Office 365 aplinką.

Fišingo simuliacijos: 5 būdai nepasimauti

2023 m. Spalio 5 d.

Nepasakosime, kaip surengti fišingo ataką, bet pasidalinsime savo patirtimi apie fišingo simuliacijas. Jau ne vienerius metus atliekame įmonėms fišingo simuliacijas, dažniausiai po kibernetinio saugumo mokymų, todėl norime pasidalinti savo įžvalgomis, statistika. Ir patarimais, kaip netapti kibernetinių piktavalių aukomis.

Pasiruošti, o gal išvengti tikslinės atakos?

2023 m. Spalio 31 d.

Tie, kam teko „laimė“ patirti tikslinę ataką gali pasakyti, kaip sudėtinga greitai ir šaltu protu įvertinti situaciją. ESET Lietuva komanda kas mėnesį tiria bent kelias atakas, todėl nusprendėme pasidalinti patirtimi ir padėti apsaugoti įmonę nuo kibernetinių išpuolių.

Neatiduokite duomenų. Arba kam reikalingas DLP

2023 m. Lapkričio 23 d.

Daugelis pasakys, kad jaučiasi tarsi apgautas, kai įmonė nutekina jų asmeninius duomenis. Žinoma, organizacijos tai daro ne piktavališkai, tačiau neapsaugodamos savo duomenų sukelia didesnę riziką duomenų nutekėjimui. Sužinokite, kaip apsaugoti klientų duomenis su DLP. 

Ransomware: prevencija, aptikimo ir atkūrimo strategija

2023 m. Gruodžio 7 d.

Ekrane pamatote įspėjamąjį užrašą, kad Jūsų duomenys dabar priklauso grupuotei, kuri prašo išpirkos. Skamba kaip veiksmo filmo aprašymas? Deja, ne. Tai vis dažniau pasitaikanti realybė, nuo kurios yra būdų apsisaugoti. Kaip tai padaryti papasakosime webinaro metu.

Nuskanuoti, surasti ir užPATCH‘inti

2023 m. Rugsėjo 12 d.

Kviečiame į internetinį seminarą, kuriame papasakosime plačiau apie kylančius saugumo pavojus ir pristatysime du scenarijus, kaip Vulnerability & Patch Management gali apsaugoti Jūsų verslą.

ESET Security Day'23

2023 m. Rugsėjo 7 d.

Kartu su progresuojančiomis technologijomis, keičiasi ir kibernetinis saugumas. Nepakanka eiti koja kojon su technologijomis, bet reikia būtų žingsniu priekyje – jas apsaugant. Todėl šiais metais ESET Security Day metu kalbėsime apie progresą ir apsaugą – Progress. Protected.

Kodėl dar neapsaugojote savo mobiliojo telefono?

2023 m. Rugpjūčio 22 d.

Naujienų portalų skaitymas, bendravimas socialiniuose tinkluose, nuotraukų talpinimas, pirkinių užsakymas – visa tai atliekate mobiliuoju telefonu? Tikriausiai sąrašas galėtų tęstis toliau, tačiau kad ir kokio ilgio jis būtų, klausimas išlieka tas pats: jei mobilusis telefonas tarsi kompiuteris delne, kodėl jo vis dar neapsaugojote?

DI ir kibernetiniai nusikaltimai

2023 m. Rugpjūčio 3 d.

Tikriausiai daugiau tokių, kurie ChatGPT naudoja kiekvieną dieną ir taip pasilengvina sau darbą. Apie dirbtinį intelektą (DI) kalbama ne vieną dešimtmetį, bet paskutiniu metu tai itin aktuali tema. Gerąsias savybes žino daugelis, bet ar pagalvojote, kad tobulėjantis DI gali kelti iššūkius kibernetiniam saugumui?

Kaip Vulnerability & Patch Management sprendimas gali apsaugoti verslą

2023 m. Liepos 19 d.

Naujoji ESET Protect platformos pakopą – ESET PROTECT Elite. Šį sprendimą papildo ESET pažeidžiamumų ir pataisų valdymas (ESET Vulnerability & Patch Management). Sužinokite daugiau!

Manote, kad Jūsų el. paštas apsaugotas?

2023 m. Birželio 1 d.

Šiandien socialinės inžinerijos atvejai gerokai ištobulėjo ir net patys išmintingiausi užkimba ant sukčių kabliuko. Ne tik paspaudžia laiške esančias nuorodas, bet ir parsisiunčia užkrėstus failus. Galima to išvengti. Kviečiame žiūrėti internetinį seminarą ir išmokti atpažinti fišingo atakas.