Aktyvių renginių filtras checkbox
Išsirinkite datą

Pardavimo galimybės su NordPass MSP

2023 m. Gruodžio 5 d.

Ne vienas slaptažodžius saugo telefono užrašuose arba Word faile. Labiau pažengę – slaptažodžius saugo naršyklėje, bet šie būdai neužtikrina duomenų saugumo ir specialistai rekomenduoja naudoti slaptažodžių tvarkykles. Todėl norime Jums papasakoti apie NordPass slaptažodžių tvarkymo sprendimą, kurį galite, kaip MSP partneris, pasiūlyti ir savo klientams.

Ransomware: prevencija, aptikimo ir atkūrimo strategija

2023 m. Gruodžio 7 d.

Ekrane pamatote įspėjamąjį užrašą, kad Jūsų duomenys dabar priklauso grupuotei, kuri prašo išpirkos. Skamba kaip veiksmo filmo aprašymas? Deja, ne. Tai vis dažniau pasitaikanti realybė, nuo kurios yra būdų apsisaugoti. Kaip tai padaryti papasakosime webinaro metu.

Diskusija. Kibernetinio saugumo kultūra: taisyklės organizacijai

2023 m. lapkričio 30 d.

Kada paskutinį kartą tikrinote įmonės reagavimo į kibernetinius incidentus planą? Dažna įmonė, tokių planų net neturi. O ar esate tikri, kad Jūsų darbuotojai atpažintų fišingo laišką ar suklastotą nuorodą? Mūsų patirtis sako, kad atpažįsta tikrai ne visi. Žiūrėkite diskusijos įrašą.

Neatiduokite duomenų. Arba kam reikalingas DLP

2023 m. Lapkričio 23 d.

Daugelis pasakys, kad jaučiasi tarsi apgautas, kai įmonė nutekina jų asmeninius duomenis. Žinoma, organizacijos tai daro ne piktavališkai, tačiau neapsaugodamos savo duomenų sukelia didesnę riziką duomenų nutekėjimui. Sužinokite, kaip apsaugoti klientų duomenis su DLP. 

ESET HOME Security: Jūsų skaitmeninio gyvenimo apsauga

2023 m. Lapkričio 22 d.

ESET lapkričio 15 d. pristatė tris visiškai naujas, į vartotojus orientuotas prenumeratas, užtikrinančias plačią ir patikimą skaitmeninio gyvenimo apsaugą naudojant naujas funkcijas.
Kviečiame žiūrėti internetinį seminarą, kuriame pristatoma aktuali informaciją apie ESET prenumeratas.

ESET HOME Security: ką reikia žinoti kiekvienam partneriui

2023 m. Lapkričio 14 d. 10 val.

ESET lapkričio 15 d. pristatys tris visiškai naujas, į vartotojus orientuotas prenumeratas, užtikrinančias plačią ir patikimą skaitmeninio gyvenimo apsaugą naudojant naujas funkcijas.
Kviečiame žiūrėti internetinį seminarą, kuriame pristatome Baltimax partneriams aktualią informaciją apie laukiančius pasikeitimus.

ESET HOME Security: ką reikia žinoti kiekvienam partneriui

2023 m. Lapkričio 14 d. 15 val.

ESET lapkričio 15 d. pristatė tris visiškai naujas, į vartotojus orientuotas prenumeratas, užtikrinančias plačią ir patikimą skaitmeninio gyvenimo apsaugą naudojant naujas funkcijas.
Kviečiame žiūrėti internetinį seminarą, kuriame pristatome Baltimax partneriams aktualią informaciją apie pasikeitimus.

Darbo vietų stebėjimas ir kontrolė

2023 m. Lapkričio 9 d.

Turėdami vieną sprendimą nuveikite gausybę darbų. Su RMM įrankiu ManageEngine produktyviai išnaudokite savo laiką: atlikite programinės įrangos diegimą ir automatizaciją, pažeidžiamumų ir pataisų valdymą, inventorizaciją ir kitus itin svarbius ir daug laiko reikalaujančius darbus.