„NordLayer“ – įvairiapusis ir lengvai integruojamas kibernetinio saugumo sprendimas teikiantis saugios tinklo prieigos paslaugas įvairaus dydžio ir darbo modelio įmonėms. Užtikrinkite užšifruotą duomenų srautą ir neatsekamą darbuotojų veiklą internete, saugų prisijungimą prie organizacijos tinklo bei vidinių resursų nesvarbu kur – biure, namuose ar viešoje vietoje – jie dirbtų.

Viena platforma, daugybė panaudojimo būdų

NordLayer MSP


Apsaugokite savo verslą bet kurioje vietoje

 • Apsaugokite keliaujančius darbuotojus ir užtikrinkite saugią prieigą per viešąjį Wi-Fi
 • Užkirskite kelią grėsmėms naršant internete
 • Naudokitės prieiga prie konkrečios geografinės vietovės turinio
 • Užtikrinkite IP adreso maskavimą
NordLayer MSP


Kontroliuokite prieigą prie įmonės išteklių

 • Naudokitės segmento prieiga prie įmonės išteklių
 • Galimybė kontroliuoti prieigą prie pasirinktų turinio kategorijų ir konkrečių programų
 • Ryšio užmezgimas tarp nutolusių įrenginių
 • Nuotolinė prieiga prie hibridinių išteklių
NordLayer MSP


Palengvinkite atitiktį teisiniams reikalavimams

 • Stebėkite VPN veiklą savo organizacijoje
 • Atlikite tinklo įrenginių apžvalgą
 • Tvarkykite naudotojų ir programų tapatybę ir prieigą
 • Užšifruokite duomenų perdavimą iš nepatikimų tinklų

Paprastumas ir lankstumas.

„NordLayer” paprasta pradėti naudoti, lengva konfigūruoti. Naudojant patogią valdymo platformą, bet kurios komandos, nepriklausomai nuo jos buvimo vietos visame pasaulyje, prijungimas tampa lengvas. Didelė aukščiausios klasės saugumo sprendimų įvairovė gali būti sklandžiai derinama tam, kad atitiktų unikalius kiekvieno kliento reikalavimus įvairiose pramonės šakose.

NordLayer MSP
NordLayer MSP

Integracija su populiariais saugumo paslaugų teikėjais.

Jei jau naudojate tapatybės ir prieigos valdymo bei autentiškumo nustatymo sistemas, „NordLayer” bus suderinama su pagrindiniais rinkoje veikiančiais saugumo paslaugų teikėjais, taip pat užtikrinamas greitas ir paprastas jūsų komandos įvedimas.

Tinklo ir išteklių prieigos valdymas.

Vadovaudamasi „Zero Trust“ principais, „NordLayer“ leidžia IT administratoriams kontroliuoti, apsaugoti ir pritaikyti nuotolinę darbuotojų prieigą prie debesijos, vietinių išteklių ir SaaS programų. Naudodami šifruotą kanalą ir tinklo segmentavimą, autorizuoti naudotojai gauna išskirtinę prieigą, kartu pašalindami atakų vektorius ir naudodamiesi lanksčiu tarpusavio ryšiu kontroliuojamoje aplinkoje.

NordLayer MSP
NordLayer MSP

Saugi interneto prieiga

Naudojant pažangų šifravimą visi duomenys, kuriais keičiamasi, lieka neprieinami pašaliniams asmenims. Sprendime naudojamos pažangios saugumo technologijos, kuriomis neleidžiama pasiekti kenkėjiškų svetainių, ir užtikrinamas žiniatinklio turinio filtravimas tam, kad būtų geresnė kontrolė ir apsauga.

Auginkite verslą su MSP skirta „NordLayer“ saugia nuotolinio tinklo prieiga

NordLayer MSP

Jūsų efektyvumas –  prioritetas
Lengvai įtraukite klientus per mažiau nei 10 minučių ir sparčiai plėskite veiklą. Be minimalaus užsakymo reikalavimo, tai puikus sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Supaprastinkite tinklo diegimą ir administravimą be sudėtingos įrangos ar varginančių konfigūracijų.

NordLayer MSP

Padidinkite verslo našumą
Suteikite visiems prieinamą nuotolinę apsaugą, kad jūsų klientai būtų apsaugoti, kad ir kur jie būtų. Būkite priekyje su patikimu sprendimu, sukurtu pagal išskirtinius „NordVPN“ standartus.

NordLayer MSP

Paprastas diegimas
Patogią vartotojo sąsają galima lengvai suprasti, todėl kiekvienas, net ir neturintis gilių techninių žinių, gali veiksmingai parduoti „NordLayer“. 

 NordLayer MSPĮranga tinkanti visiems
Lengvai pritaikoma programinė įranga padeda išvengti brangių investicijų techninei įrangai ir leidžia jūsų klientams gerokai sutaupyti.

Didinkite pajamas, pelnykite klientų pasitikėjimą ir pradėkite dar sėkmingesnį verslo etapą su „NordLayer“ MSP skirtu sprendimu

Create organization tab

Norite tapti „NordLayer“ MSP partneriu?

Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime dėl detalesnės informacijos.