Išsirinkite datą

Kaip apsaugoti elektroninį paštą nuo grėsmių?

2022 m. Rugsėjo 29 d.

Nuo pačių mažiausių iki senjorų – kas iš jūsų neturite el. pašto dėžutės? O ar mokate atskirti kurie laiškai yra nepavojingi, o kurie gali sutrikdyti jūsų įrenginio veiklą? Dalyvaukite webseminare ir sužinokite kaip atpažinti įtartinus laiškus ir galėtumėte apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų.

Kas bendro tarp Rio karnavalo ir gero PAM sprendimo?

2022 m. Spalio 11 d.

Brazilija garsi ne tik dėl Rio de Žaneiro karnavalo, bet taip ir dėl pripažinto PAM (privilegijuoto prieigos valdymo) sprendimo – Senhasegura. Kas bendra tarp jų? Tiek karnavalas, tiek sprendimas yra populiarūs bei garsūs ne tik Brazilijoje, bet ir visame pasaulyje. Sužinokite daugiau!

Kibernetinio saugumo sluoksniai arba kaip nulaužti antivirusinę?

2022 m. Spalio 13 d.

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare ir kartu išnarstyti antivirusinės sluoksnius, praktiškai pamatyti, kaip skirtingos kenkėjiškos programos geba išjungti programinę įrangą. Žinoma, nedalinsime patarimų, kaip „nulaužti“ draugo kompiuterį, tačiau patarsime, kaip apsisaugoti ir užtikrinti maksimalų jūsų įrenginių saugumą.

Diskusija: Ką daryti su nenaudojamais diskais ir įrenginiais - kaupti sandėliuke ar saugiai ištrinti?

2022 m. Spalio 18 d.

Kaip ištrinti duomenis iš įrenginio ar juos sunaikinti, kad jie NIEKADA ir NIEKAM nebūtų pasiekiami. Čia į pagalbą ateina ProDevice ir Blancco. Kviečiame į online diskusiją apie duomenų naikinimą. Bus ne tik naudinga, bet ir labai įdomu!

Paprastas kelias link MDM sprendimo

2022 m. Lapkričio 10 d.

O kaip įmonės tvarkosi su duomenų praradimu, kuomet tie duomenys yra darbuotojų telefonuose? Kai kurios įmonės tikisi, kad tokių situacijų nepasitaikys, o kai kurios naudoja MDM sprendimus. Apie vieną jų norime papasakoti ir mes. Dalyvaukite internetiniame seminare ir sužinokite apie Proget!

2FA ir kur tai naudoti

2022 m. Lapkričio 17 d.

Dažnai pasitaiko, kad savo srities profesionalai kalba trumpiniais ar nesuprantamais terminais. Turime ir mes vieną – 2FA. O viskas paprasčiau nei galite įsivaizduoti. Norime jus supažindinti, o gal priminti, kas yra dviejų faktorių autentifikacija, kam ji reikalinga ir nuo kokių neplanuotų problemų gali apsaugoti.