Išsirinkite datą

Atviri kibernetinio saugumo mokymai

2022 m. Gegužės 25 d. 10 val.

Šių mokymų metu dalyviai išmoksta atpažinti kylančias grėsmes bei suvokti kibernetinio saugumo svarbą organizacijos veiklai, savo ir kitų atsakomybę už atliekamus veiksmus.

Kaip apsaugoti el. paštą su ESET?

2022 m. Gegužės 26 d. 14 val.

Prisijunkite prie ESET IT inžinierių vedamo seminaro, kurio metu specialistai aptars tai, kaip netinkamai apsaugota Microsoft Office 365 aplinka gali kelti saugumo problemų jūsų įmonės darbuotojams.

Pirmieji žingsniai po ESET Protect konsolės įdiegimo

2022 m. Gegužės 31 d. 10 val.

Kodėl antivirusinių programų valdymas yra iššūkis kiekvienai IT organizacijai. Nesvarbu, ar tai būtų atnaujintų antivirusinės programinės įrangos versijų palaikymas visuose kompiuteriuose, ar vienkartinių užklausų dėl atakų šalinimo tvarkymas, greičiausiai praleidžiate daug laiko valdydami AV sprendimus savo įmonei ar klientams.

Suprasti duomenis. Su Tableau

2022 m. gegužės 31 d. 13 val.

Duomenų analitika aktuali kiekvienai įmonei. Dalyvaukite gyvame renginyje ir per kelias valandas sužinokite analitinio įrankio Tableau privalumus bei išskirtinumus.

Kaip saugiai išleisti darbuotojų įrenginius vasaros atostogoms?

2022 m. Birželio 9 d. 10 val.

Webinaro metu sužinosite su kokiais kibernetiniais pavojais galime susidurti vasarą, kokios grėsmės tyko viešame tinkle. Ką reikėtų daryti praradus įrenginį ir kuo reikėtų pasirūpinti IT skyriui prieš išleidžiant darbuotoju atostogoms. Neleiskite, kad atostogos būtų sugadintos.