Išsirinkite datą

Grėsmių medžioklė su Extended Detection & Response

2023 m. Vasario 7 d.

Ypač sudėtinga sukurti tvirtą saugumo pagrindą ar pasirinkti geriausią praktiką. Taigi, ką daryti, jei abejojate savo organizacijos gebėjimu atpažinti ir įveikti šiuolaikinius įsilaužėlius? Apie tai ir kviečiame pasiklausyti internetiniame seminare „Grėsmių medžioklė su Extended Detection & Response“.

Kodėl jums būtina atnaujinti ESET saugumo sprendimus? EOL (End of Life)

2023 m. Vasario 9 d.

Pratęsiate ESET licenciją, tačiau vis pastebite įspėjamuosius pranešimus, kad netrukus bus nutrauktas programos palaikymas? Tokiu atveju reikėtų sunerimti, jūs naudojate pasenusią programinę įrangą. Nuo ko pradėti, kaip užbėgti įvykiams už akių ir išvengti pasenusios programinės įrangos gąsdinimų – sužinokite internetiniame seminare vasario 9 d.

ESET Global, MSP Technology, World Trends & Threats

2023 m. Vasario 15 d.

Šiame internetiniame seminare ESET specialistai aptars rinkos situaciją ir aktualiausias temas, susijusias su MSP – nuo praktinių patarimų iki ateities tendencijų. Pasiruoškite ateičiai, nes ji gali būti arčiau, nei manote.

Pranešimai vyks anglų kalba.

Kada rinktis ESET Premium palaikymą bei saugumo paslaugas?

2023 m. Vasario 21 d.

Naudojate ESET, tačiau nepasitikite savo žiniomis apie produktą, ar įmonėje trūksta IT specialistų, užtikrinančių kompiuterinio tinklo saugumą, valdomą ESET produktais – tuomet verta rinktis vieną iš Premium palaikymo planų. Apie tai vasario 21 d.

Mobiliųjų įrenginių valdymas. Pasirinkite tinkamiausią

2023 m. Kovo 2 d.

Tačiau retai pagalvojama, kad mobilusis telefonas yra kur kas dažniau naudojamas nei kompiuteris. O kaip apsaugoti juos? Ne nuo įsilaužėlių, bet nuo informacijos praradimo, įrenginio pametimo? Turint tam skirtus sprendimus galite būti ramūs, kad kartu su pamestu telefonu neprarasite svarbios informacijos. Sužinokite daugiau apie MDM sprendimą – Proget.

Baltimax partnerių konferencija'23

2023 m. Kovas

Mieli partneriai, kviečiame išsirinkti tinkamą datą ir susitikti Baltimax partnerių konferencijoje. Paruošėme Jums aktualaus ir įdomaus turinio, todėl laukiame Jūsų registracijų!