Išsirinkite datą

Kaip M365 aplinką apsaugoti 360º kampu

2023 m. Rugsėjo 26 d.

Microsoft Office 365 apėmė beveik 50 proc. visos rinkos. Ką sako šis skaičius – privalote apsaugoti savo M365 aplinką. Susipažinkite: pristatome Jums sprendimus, kurie padės išvengti nemalonumų ir jaustis saugiai naudojant Microsoft Office 365 aplinką.

Fišingo simuliacijos: 5 būdai nepasimauti

2023 m. Spalio 5 d.

Nepasakosime, kaip surengti fišingo ataką, bet pasidalinsime savo patirtimi apie fišingo simuliacijas. Jau ne vienerius metus atliekame įmonėms fišingo simuliacijas, dažniausiai po kibernetinio saugumo mokymų, todėl norime pasidalinti savo įžvalgomis, statistika. Ir patarimais, kaip netapti kibernetinių piktavalių aukomis.

Pasiruošti, o gal išvengti tikslinės atakos?

2023 m. Spalio 31 d.

Tie, kam teko „laimė“ patirti tikslinę ataką gali pasakyti, kaip sudėtinga greitai ir šaltu protu įvertinti situaciją. ESET Lietuva komanda kas mėnesį tiria bent kelias atakas, todėl nusprendėme pasidalinti patirtimi ir padėti apsaugoti įmonę nuo kibernetinių išpuolių.

Neatiduokite duomenų. Arba kam reikalingas DLP

2023 m. Lapkričio 23 d.

Daugelis pasakys, kad jaučiasi tarsi apgautas, kai įmonė nutekina jų asmeninius duomenis. Žinoma, organizacijos tai daro ne piktavališkai, tačiau neapsaugodamos savo duomenų sukelia didesnę riziką duomenų nutekėjimui. Sužinokite, kaip apsaugoti klientų duomenis su DLP. 

Ransomware: prevencija, aptikimo ir atkūrimo strategija

2023 m. Gruodžio 7 d.

Ekrane pamatote įspėjamąjį užrašą, kad Jūsų duomenys dabar priklauso grupuotei, kuri prašo išpirkos. Skamba kaip veiksmo filmo aprašymas? Deja, ne. Tai vis dažniau pasitaikanti realybė, nuo kurios yra būdų apsisaugoti. Kaip tai padaryti papasakosime webinaro metu.