Aktyvių renginių filtras checkbox
Išsirinkite datą

Sėkmingai valdykite IT įrangą nuotoliu

2024 m. Balandžio 16 d.

Nuotolinis įrenginių valdymas padeda greitai išspręsti bet kokią IT problemą. Ar esate kitame biuro aukšte, ar kitoje pasaulio pusėje. Tokia įranga turėtų būti ne tik intuityvi ir paprastai naudojama, bet saugi bei prieinama. Taupykite brangų IT administratorių laiką, įmonės pinigus naudodami pripažintą ISL Online įrankį.

Privilegijuotos prieigos valdymas: apsaugokite įmonės duomenis

2024 m. Balandžio 23 d.

Ketvirtasis TIS2 direktyvai skirtas vebinaras apie prieigos kontrolės politiką ir kaip užtikrinti privilegijuotų paskyrų saugumą. Vienas iš būdų apsaugoti įmonės duomenis, svarbias paskyras – naudoti privilegijuotų paskyrų valdymo įrankius. Susipažinkite su Senhasegura ir užtikrinkite TIS2 direktyvos reikalavimus.

Pavasario tvarkymas – slaptažodžių tvarkymas

2024 m. Balandžio 25 d.

Pamirškite laikus, kai slaptažodžius laikėte ant lapukų po klaviatūra. Nuo šiol nebereikės galvoti kūrybiškų, bet dažnai lengvai atspėjamų slaptažodžių. NordPass Slaptažodžių tvarkyklė pagelbės ne tik prisijungiant prie paskyrų, tačiau galėsite būti ramūs, kad jūsų slaptažodžiai saugūs ir prieinami tik jums.

Įvyko kibernetinis incidentas. Esate pasiruošę?

2024 m. Balandžio 30 d.

Piktavaliai įsilaužia į įmonių tinklą, nesvarbu ar ta įmonė didelė ar vidutinio dydžio, kartais tiesiog dėl smagumo. Nedėkime lygybės ženklo tarp mažos ir nesvarbios įmonės. Kibernetinis incidentas gali nutikti kiekvienai organizacijai. Todėl gerai pasiruošti planą ir žinoti, ką daryti, jei visgi jūsų įmonė pasirodys įdomi nusikaltėliam.

Tiesiai į grėsmių taikinį su XDR

2024 m. Gegužės 7 d.

Organizacijos nori žinoti apie kibernetines grėsmes, kurios gali kilti jų įmonei, nori didesnio tinklo ir įrenginių matomumo, nori, kad nepageidaujamos programos nekeltų pavojaus verslui ar reputacijai. O kai kurios įmonės turi aptikimo ir reagavimo (XDR) įrankį. Kuri organizacija Jūs?

Įmonės saugumas su vieningu darbo vietų stebėjimo ir kontrolės (UEM) sprendimu

2024 m. Gegužės 9 d.

Su UEM (Unified endpoint management) įrankiu ManageEngine Endpoint central produktyviai išnaudokite savo laiką: atlikite programinės įrangos diegimą ir automatizaciją, pažeidžiamumų ir pataisų valdymą, inventorizaciją ir kitus itin svarbius ir daug laiko reikalaujančius darbus. Svarbiausią informaciją sužinokite webinaro metu.