AV-Comparatives įvardija ESET kaip strateginę lyderę

ESET, pasaulinė kibernetinio saugumo lyderė, su džiaugsmu praneša, kad ištyrus ESET PROTECT Enterprise verslui skirtą sprendimą ir palyginus su atitinkamais sprendimais rinkoje, ESET buvo pripažinta 2023 m. AV-Comparatives Endpoint Prevention and Response (EPR) lyginamosios ataskaitos strategine lydere. Šiame vertinime, kurį atliko nepriklausoma testus atliekanti organizacija AV-Comparatives, ESET PROTECT Enterprise, testuojant prevencijos ir aptikimo bei reagavimo efektyvumą, naudojant 50 realių scenarijų, aplenkė 11 kitų gamintojų ir užėmė pirmaujančią poziciją. Pagal EPR CyberRisk Quadrant™ testo metodiką, atsižvelgiama į produkto veiksmingumą pažeidimų prevencijos srityje, apskaičiuotas sutaupytas lėšas vertinant „viskas viename“, operacinio tikslumo ir veikimo delsos laiko sąnaudas. ESET PROTECT Enterprise versija 10.1, apimanti ESET PROTECT ir ESET INSPECT, įrodė savo efektyvumą, užtikrinant įmonių prevencijos, aptikimo ir reagavimo į grėsmes galimybes. Bandymo metu programa efektyviai neutralizavo grėsmes, nukreiptas į verslą.

Produktas pademonstravo apsaugos priemonių rinkinį, veiksmingai apsaugodamas įmonių sistemas ir tinklus nuo bandytų kenkimo scenarijų ir pasiekė aukščiausią aptikimo lygį iš visų ištirtų produktų. Bendrai vertinant, ESET PROTECT Enterprise parodė 100% aktyvaus atsako rodiklį ir 100% pasyvaus atsako rodiklį visuose scenarijuose, demonstruodama gebėjimą automatiškai sustabdyti atakas ir tiksliai apie jas pranešti . Sprendimo suderinamumas su MITRE ATT&CK® taktikomis, technikomis ir procedūromis (TTP) padeda net pradedantiems SOC analitikams atlikti išsamius tyrimus ir prireikus eskaluoti incidentus.

Ataskaitoje rašoma, kad ESET PROTECT Enterprise išsiskiria aukštu grėsmių aptikimo rodikliu, minimaliu klaidingai teigiamų (angl. false positive) rezultatų skaičiumi ir intuityviu dizainu. Įmonės, kurios pradėjo naudoti ESET, užsitikrina ne tik geresnį saugumą, bet taip pat ženkliai sumažina IT išlaidas, lyginant su kitų tiekėjų sprendimais.

„Būti pripažintam strateginiu lyderiu 2023 metų EPR lyginamosios ataskaitos kontekste – didelis džiaugsmas. Šis pripažinimas rodo mūsų įsipareigojimą teikti aukščiausio lygio kibernetinio saugumo sprendimus įmonėms visame pasaulyje. ESET siekia suteikti įmonėms galimybę naudotis pažangiausiomis technologijomis, kurios ne tik pagerina jų saugumo būklę, bet ir sumažina veiklos sąnaudas. EPR lyginamosios ataskaitos tyrimo rezultatai sustiprina mūsų misiją kurti saugesnį skaitmeninį pasaulį visiems ir pabrėžia mūsų pažangią grėsmių aptikimo technologijos efektyvumą.“ – sakė Roman Kovač, ESET vyriausiasis tyrimų vadovas.

„ESET parodo savo stipriąsias puses įrenginių saugumo ir EDR srityje, nuo pat EPR testo įvedimo ketverius metus iš eilės, gaudama EPR testo sertifikatus.Išskirtiniai ESET rezultatai taip pat pripažįstami kituose pirmaujančiuose verslo saugumo lyginamuosiuose tyrimuose, tuo is gamintojas išsiskiria iš kitų šios pramonės šakos atstovų.“ – teigė Andreas Clementi, AV-Comparatives generalinis direktorius ir įkūrėjas.

ESET buvo viena iš keturių gamintojų, gavusių aukščiausius įvertinimus ir EPR CyberRisk Quadrant™ sertifikatą. ESET ir toliau puikiai pasirodo kibernetinio saugumo pasaulyje, siūlydama inovatyvius sprendimus, kurie efektyviai apsaugo verslus, o šis rezultatas patvirtina ESET, kaip strateginės lyderės, poziciją.